Księgarnia Internetowa LIBRIS

Witamy na stronie Księgarni Internetowej LIBRIS prowadzonej przez Płocką Księgarnię Diecezjalną. Jesteśmy pierwszą księgarnią katolicką na terenie północnego Mazowsza. Istniejemy od 1987 roku. Ówczesny Biskup Płocki Zygmunt Kamiński dostrzegając potrzebę rozpowszechniania literatury religijnej wśród wiernych świeckich oraz duchownych, powołał do istnienia Płocką Księgarnię Diecezjalną. Najpierw mieściliśmy się w Płocku przy ulicy Mostowej 1, w „Domu pod Trąbami” – najstarszym budynku mieszkalnym w Płocku. W niedługim czasie Księgarnia nawiązała współpracę ze wszystkimi katolickimi wydawnictwami w Polsce. Szybko rozwijaliśmy swoją ofertę, proponując płocczanom i nie tylko najlepsze książki na rynku.
Od 1996 roku Księgarnia zmieniła swój lokal i do dnia dzisiejszego mieści się w Płocku przy Placu Gabriela Narutowicza 3. Dziś nasza oferta to nie tylko dobre książki ale także płyty CD, filmy, audiobooki, różnego rodzaju gry i zabawy multimedialne. Księgarnia zaprasza także po zakup różnego rodzaju pamiątek, dewocjonaliów i obrazów o tematyce religijnej.
Zapraszamy także do Płockiej Księgarni Diecezjalnej, gdzie zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę. Jeśli szukasz czegoś na prezent lub sam chciałbyś pogłębić swoją wiedzę religijną przyjdź do nas. Zawsze doradzimy jaką książkę najlepiej wybrać!
Serdecznie zapraszamy:

Płock, Plac Narutowicza 3

GODZINY OTWARCIA

PN-PT  10:00 – 18:00

SOB 10:00 – 14:00

Zapraszamy na wirtualny spacer